Україна денонсувала 35 українсько-російських документівЗа словами глави міністерства закордоних справ України Павла Клімкіна, Київ денонсував 35 українсько-російських документів, на черзі — ще вісім.


Україна денонсувала 35 українсько-російських документів, а ще вісім мають бути денонсовані найближчим часом. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у понеділок, 22 січня, у Києві під час річної підсумкової прес-конференції щодо діяльності української дипломатії, передає Deutsche Welle.


"Станом на кінець 2017 року, якщо я не помиляюся, ми вже денонсували 35 різних документів із Росією, зокрема міждержавні, міжурядові, міжвідомчі", — зазначив глава МЗС і додав, що в черзі на денонсацію — ще вісім українсько-російських документів.


Говорячи про перемовини щодо врегулювання на Донбасі, Клімкін не виключив, що на полях Мюнхенської конференції з безпеки, запланованої на 16-18 лютого, відбудеться зустріч міністрів закордонних справ "нормандського формату".


"Звичайно, говоритимемо про звільнення наших заручників і наших політичних в’язнів. Ось саме цим двом питанням була присвячена моя остання бесіда з паном Лавровим (глава МЗС РФ Сергій Лавров, — Ред.). Ми розмовляємо про те, щоб під час Мюнхенської конференції з питань безпеки зібратися в "нормандському форматі" на рівні міністрів", — зазначив глава МЗС. При цьому він додав, що наразі "чіткого бачення, якими будуть результати цієї зустрічі, немає".


Клімкін повідомив, що в понеділок обговорить це питання з главою МЗС Німеччини Зіґмаром Ґабріелем (Sigmar Gabriel), а у вівторок — із главою МЗС Франції Жан-Івом Ле Дріаном. Із Сергієм Лавровим до Мюнхенської конференції Клімкін контактувати не планує.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/ukra-na-denonsuvala-35-ukra-nsko-ros-iskikh-dokument-v”