"Контейнерний Термінал Одеса" заявив про зростання вантажопотоку завдяки співпраці з японською компанією

ДП "Контейнерний Термінал Одеса" входить у групу німецької компанії HHLA AG

Японська контейнерна лінія Ocean Network Express (ONE) у квітні почне працювати в Одеському порту через дочірнє підприємство "Контейнерний Термінал Одеса" (КТО), повідомляє "Інтерфакс-Україна" і посиланням на виконавчого директора компанії з комерції Ігоря Яровенка. Контракт про співпрацю вже підписано, зазначив він.

Протягом перших двох місяців вантажообіг термінала зріс на 16,5% порівняно з таким самим періодом минулого року, зокрема завдяки залученню нових клієнтів – Yang Ming і Cosco Shipping Lines, і збільшенню розмірів контейнеровозів із Азії компанії ZIM, зазначили у "Контейнерному Терміналі Одеса".

У квітні в порт Южний переведе свої вантажі компанія Maersk, її обсяги становлять зараз приблизно 10% від усіх контейнерів, які проходять через ДП КТО, але компанія не втратить вантажопотоку, а навпаки – планує наростити його у зв’язку з новим контрактом із Ocean Network Express, повідомив Яровенко.

"Кожна компанія, зокрема Maersk, має право розглядати і шукати найвигідніші або ексклюзивні умови для своєї роботи на ринку України. Водночас ДП КТО, як найбільший в Україні і публічний термінал, послугами якого користується найбільша кількість контейнерних ліній, надає ринкові і рівні умови роботи для всіх клієнтів, незалежно від їхніх розмірів і рейтингів", – зазначив генеральний директор ДП "КТО" Анастас Коккін.

Він додав, що компанія спільно з Адміністрацією морських портів України у 2018 році розширить термінал на Карантинному молу і продовжить будувати хвилелам. На нових причалах Карантинного молу у 2016–2017 роках обробили 40% усього вантажопотоку компанії, це більше, ніж обсяги кожного з терміналів, що працюють у портах Южний і Чорноморськ за той самий період.

Віце-президент ДП КТО Світлана Ярова повідомила, що завантаження нових причалів дало можливість достроково отримати $7,5 млн від портових зборів і понад $1,5 млн у вигляді плати за користування причалами.

ДП "Контейнерний Термінал "Одеса" – дочірнє підприємство HHLA International GmbH, що входить у групу одного із провідних у Європі логістичних холдингів – німецької компанії HHLA AG (Гамбург). Новий контейнерний термінал на Карантинному молу компанія почала будувати у 2010 році.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/kontejnernij-terminal-odesa-zajaviv-pro-zrostannja-vantazhopotoku-zavdjaki-spivpratsi-z-japonskoju-kompanijeju-236249.html”