Супрун: Понад рік тому один із помічників нардепів запропонував мені хабар у вигляді квартири

Супрун: Квартиру запропонували оформити на мого позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун написала у Facebook, що помічник народного депутата пропонував їй хабар у вигляді квартири.

"Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання. Наступного дня звернулася до детективів НАБУ із заявою про ознаки злочину. Після я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все", – зазначила вона.

Супрун додала, що в подальших зустрічах із помічником народного депутата брав участь також мер міста, який підтвердив намір дати хабар у вигляді квартири.

"Квартиру запропонували оформити на мого позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи", – розповіла вона.

В.о. міністра підкреслила, що яким би дорогим не було медичне обладнання, МОЗ завжди готове допомогти громаді його отримати, якщо в ньому дійсно є необхідність.

"У країні діють численні міжнародні фонди, програми донорської підтримки, у бюджетах міст і громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Підтримувати запити від міст і медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання є частиною наших обов’язків. Для їхнього виконання пропонувати службовим особам хабарі не потрібно. Такі спроби отруюють намагання уряду відновити довіру суспільства до державної служби. Це також не дозволяє українцям вибратися з темного минулого і розвиватися", – заявила Супрун.

Вона зазначила, що в МОЗ уважно спостерігатимуть за перебігом слідства у справі про хабар.

7 березня "Українські новини" повідомили, посилаючись на джерело, що НАБУ проводить обшуки вдома та на робочому місці мера Вишневого Київської області Іллі Дікова в межах кримінального провадження щодо отримання неправомірної вигоди. Обшуки проводили також у помічника лідера Радикальної партії Олега Ляшка Олександра Богачова.

Ляшко заявив, що НАБУ проводить обшуки у Богачова в межах провадження щодо пропозиції хабара Супрун.

У НАБУ повідомили, що слідчі дії проводять за її заявою.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/suprun-bilshe-roku-tomu-odin-z-pomichnikiv-nardepiv-zaproponuvav-meni-habar-u-vigljadi-kvartiri-236359.html”