Квартири, елітні будинки: журналісти розказали про майно судді


Під час здійснення кваліфікаційного оцінювання судді проходить перевірка задекларованих грошей та майна. Яскравим зразком типового судді є суддя Апеляційного суду Чернівецької області – Володимир Кифлюк.

Як передає “НАРОДНА ПРАВДА”, про це повідомляє “PROSUD”. Кифлюк з 2004 року працює у Апеляційному суді Чернівецької області. Суддя мав скандальні ситуації, зокрема, щодо приватизованої квартири та земельної ділянки. Відповідно до декларацій за 2014-2016 роки чоловік має лише заробітну плату та 140 тисяч гривень заощаджень. Загальний дохід родини становить 870 тисяч гривень за 2017 рік.

Майновий стан сім’ї зовсім не відповідає доходам. Подружжя володіє двома квартирами у Чернівцях, одну з яких, трикімнатну, чиновник отримав завдяки приватизації комунального майна. А 2008 року Кифлюк отримав у розпорядження від місцевої громади земельну ділянку, де швидко побудував розкішний триповерховий будинок. Суддя особисто зазначає, що вартість нерухомості оцінюється у 1 921 177 гривень, що перевищує сукупний дохід родини за останні роки.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, згідно з деклараціями за 2017 рік представники Кабінету Міністрів України придбали нову нерухомість та автомобілі, а також примножили грошові активи.

Додамо, що дружина Олександра Губіна, депутата Харківської обласної ради, має бізнес в РФ та анексованому півострові Крим. Однак, він не задекларований на Ірину Губіну у 2017 році.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/19/kvartyry-elitni-budynky-zhurnalisty-rozkazaly-pro-majno-suddi/”

Тегы:   майно суддя

Похожие материалы (по тегу)