У Омеляна четвертий місяць приховують фінансовий аудит "Украероруху"

За цим фактом сьогодні розслідуються три кримінальні справи
Міністерство інфраструктури України майже чотири місяці приховує інформацію про результати фінансового аудиту ДП «Украерорух». Всі запити ЗМІ на цей рахунок ігноруються відомством, з посиланням на «необхідність завершення передбачених процедур», пише «Знай.uа».

В кінці грудня минулого року в «Украерорух» пройшла Трудова конференція колективу. На ній працівники підприємства прийняли рішення про недовіру діючому керівництву ДП і зажадали від Міністерства інфраструктури України розірвати трудовий контракт з директором «Украерорух» Дмитром Бабейчуком, а так само поруч з його заступників.

Причина недовіри і такі вимоги з боку колективу полягала в тому, що керівництво підприємства, за відкинення співробітників ДП, замішана в корупційних схемах. Зокрема, під керівництвом Д. Бабейчука з рахунків "Украероруху" на рахунку збанкрутілого банку «Платинум банк» було виведено понад 400 млн. грн бюджетних коштів. Гроші безповоротно зникли, і після падіння банку більше «Украероруху» їх ніхто не повернув.

За цим фактом сьогодні розслідуються три кримінальні справи: у ГПУ, НАБУ і Нацполиции, але поки резульатов слідства немає.

У відповідь на вимоги колективу «Украероруху» про звільнення Д. Бабейчука і членів його команди, міністр МІУ Володимир Омелян в грудні 2017 року призначив проведення фінансового аудиту ДП . Пізніше, він публічно пообіцяв результати цього аудиту надати гласності, а на їх підставі – прийняти відповідні кадрові рішення.

Згідно з повідомленням «Украерорух», аудит ДП було завершено 29 січня 2018 року. Після цього ЗМІ неодноразово зверталися із запитами до Міністерства інфраструктури та просили надати висновки аудиту. Однак, станом на 16 травня, Володимир Омелян продовжує приховувати дані про фінансове становище стратегічного підприємства у сфері забезпечення безпеки повітряного простору. Більш того, четвертий місяць він також продовжує ігнорувати вимоги колективу «Украероруху» про звільнення заплямовану в корупційному скандалі керівництва ДП.

На питання чому МІУ прикриває чиновників, які є фігурантами кримінальних справ, Омелян і його підлеглі вперто не відповідають.

Нагадаймо, як повідомлялося раніше, колектив «Украероруху» вже ініціював початок трудового спору з МІУ, що загрожує протестами на підприємстві, у разі не вирішення проблеми з корупційним начальством ДП.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/u-omelyana-chetvertyj-misyac-pryhovuyut-finansovyj-audyt-ukraeroruhu”

Похожие материалы (по тегу)