Подорожчання проїзду у метро Києва: з’явилися подробиці


За словами прес-секретаря київського метрополітену Наталії Макогон, подорожчання проїзду в київському метро продиктоване бажанням підвищити зарплати співробітникам.

У керівництві метрополітену вже підрахували, скільки пасажирів будуть сплачувати максимальну вартість поїздки, і вирішили, як бути з пільговиками, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.

“14 липня планується введення в дію цього проекту рішення, про будь-які подальші плани підвищення ще дуже рано говорити” – зазначила Макогон.

За її словами, подорожчання потрібне для того, щоб підприємство змогло отримати кошти на підвищення заробітної плати.

“На сьогоднішній день у комунальній сфері міста досить складна ситуація… Наші люди сьогодні з можливістю оперативно виїхати за кордон вважають за краще збирати полуницю в Польщі, ніж чергувати на станції. Там відповідальності нуль і зарплата в євро, а в метро багато відповідальності і інструкцій, а зарплата очікувань не виправдовує”, – пояснила представник метрополітену.

Як зазначила Макогон, разова поїздка коштуватиме 8 грн, але, за попередніми підрахунками, нею будуть користуватися максимум 10-15% пасажирів.

“Основні пасажири, які регулярно користуються метрополітеном, будуть користуватися метро по 6,3 грн за проїзним або по 6,5 грн, якщо поповнять картку на 50 поїздок”, – повідомила вона.

Також, за її словами, на сьогоднішній день всі пільгові категорії збережуть право на пільговий проїзд.


Нагадаймо, власники “Картки киянина” зможуть оплачувати з її допомогою проїзд у муніципальному транспорті (метро, електричка, швидкісний трамвай, тролейбуси і звичайні трамваї).


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/podorozhchannya-proyizdu-u-metro-kyyeva-z-yavylysya-podrobytsi/”

Похожие материалы (по тегу)