Фонсека - про цирк, клоунів та плани на майбутнє

Фонсека — про цирк, клоунів та плани на майбутнє
Головний тренер «Шахтаря» скоро повідомить про своє майбутнє в «Шахтарі».

Головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека прокоментував перемогу над «Вересом» (1:0) і чемпіонство в УПЛ. Про це він розповів в ефірі телеканалу «Футбол 1».

«Ми забили дуже рано і трохи розслабилися. У нас було багато моментів. Шкода, що не змогли закінчити з іншим результатом. У будь-якому випадку, це ще один титул для «Шахтаря». Дальні удари? Ні, такого плану не було. Просто чогось не вистачало. «Верес» не створював небезпеки, ми контролювали гру.

Ми виграли всі три титули, а в минулому році — два. У чемпіонаті виграла більш щира команда. Ми боролися проти всіх і вся. Я безмежно щасливий! Це перемога нашого президента, нашого вболівальника, нашого капітана, всіх, хто працює в клубі. Хочу сказати спасибі і Бернарду, якого немає поруч. Він провів фантастичний сезон.

Дехто зробив все, щоб «Шахтар» не став чемпіоном. Одна команда намагається зробити з чемпіонату цирк. Сьогодні вони знайшли для цього клоунів, але «Шахтар» не дав їм шансу. Це була просто клоунська витівка. Хтось думає, що все дозволено, але «Шахтар» показав, що матчі виграються на полі.

На щастя, ми чемпіони! Багато хто цим засмучений, бо вони хотіли цьому перешкодити і грали брудно. Але ми змогли перемогти!

Як приводити людей на стадіон з такими епізодами? Це неможливо з таким брудом! Україна в двох тижнях від фіналу Ліги чемпіонів. Який імідж ми створюємо нашому чемпіонату? Сумно! Є люди, які думають, що за гроші можуть купити все і всіх. Але спортивна правда виграла! Виграв той, хто грав чесно.

У нас будуть амбіції виграти в наступному турі. Ми вийдемо на цей стадіон чемпіонами, подобається це комусь чи ні. Приїдемо туди перемагати! Хочемо показати, що таке футбол і наш клуб.

У найближчі дні ви про все дізнаєтеся щодо мого майбутнього. Я щасливий тут, адже ми виграємо усе. Мені подобається тут жити, подобається клуб і його працівники. Але через кілька днів ви дізнаєтеся новини. Присвячую перемогу всім, хто працював з нами», — сказав Фонсека.

Нагадаймо, «Шахтар» переміг «Верес» 1:0 і став 11-разовим чемпіоном України.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/14/294609-fonseka-cyrk-klouniv-plany-maybutnye”