Ціни на бензин будуть рости: озвучено невтішний прогноз


Ціни на бензин в Україні будуть стабільно зростати до самого кінця 2018 року. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прогнози експертів, передає Обозреватель.

Стабільне подорожчання палива пов’язано з ростом ціни на нафту на світовому ринку, говорить екперт з енергетичних питань Юрій Корольчук.

“Ціни ростуть і це абсолютно закономірний і реалістичний результат того, що ростуть світові ціни на нафту. Це відбулося навіть швидше, ніж думали в Україні”, – зауважує екперт.

Ціни як почали підніматися ще на початку року, так і продовжують стабільно дорожчати, лише іноді потроху відкатувавшись назад. Фахівець прогнозує, що, наприклад, середня вартість дизеля з сьогоднішніх 28 гривень за літо може вирости на гривню-півтори.

Отже українцям можна очікувати зростання цін на проїзд в громадському транспорті, на міжміські перевезення, на автогаз, який так само безпосередньо залежить від нафтопродуктів.

Юрій зазначив, що при кращому результаті до кінця 2018 року вартість бензину перетне позначку в 32 гривні і може стрибнути до 33-34 гривень за літр. Автогаз ж може коштувати близько 15-17 гривень.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше в Україні повідомили про проблеми з розмитненням бензину.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/30/tsini-na-benzin-budut-rosti-ozvucheno-nevtishnij-prognoz/”

Похожие материалы (по тегу)