Бігуни з фарбою: в Києві влаштували пробіг з обсипанням барвниками


У неділю, 10 червня, в Києві на Троїцькій площі стартував Color Run. Основні заходи кольорового забігу почалися близько НСК “Олімпійський”, передає НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Інформатор.

Як повідомляється, спортсмени і бігуни-любителі змагалися на дистанціях 3 і 6 кілометрів.

Перед основними стартами всі бажаючі взяли участь в розминці з тренером. Діти змогли помірятися силами в забігах на 200, 400 і 800 метрів.

В цветном полете

Лови розовую волну!

А говорят, что дети безобразничают...

Полумарафон бежал, марафон бежал, а Color Run не бежал

Почти ежик в тумане

Мама, я устала!

А потом еще бороду отмывать...

Бігуни неспроста наділи білі футболки. Після стартового сигналу хлопці і дівчата на ходу почали закидати один одного кольоровими фарбами холи. Все ніби перетворилися в живі палітри. Навіть після старту уздовж маршруту учасників купали в хмарах кольорової фарби. Багатобарвний “дим” вкрив весь квартал, а на асфальті після кожного нового кола з’являлися яскраві сухі плями і розводи.

Маршрут “Kyiv Color Run” проходив від Троїцької площі через вулицю Велика Васильківська. Учасники бігли в бік станції метро “Палац” Україна “, потім розгорталися біля будинку №102 в районі костелу і поспішали назад. Таким чином бігуни подолали 4 кола.

Після забігу учасники розіграли призи в таких номінаціях, як “Кращі костюми”, “Корпоративний creative look” і “Найбільша команда Kyiv Color Run’18”. Не менш емоційними у бігунів вийшли Селфі, адже не кожен день можна побігати по місту розфарбованим з ніг до голови.


Нагадаймо, раніше НАРОДНА ПРАВДА писала про спортивно-масовий благодійний захід “Пробіг під каштанами».


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/11/biguny-z-farboyu-v-kyyevi-vlashtuvaly-probig-z-obsypannyam-barvnykamy/”

Похожие материалы (по тегу)