На колишній автостанції Брошнів-Осада можуть створити лісозаготівлю. Місцева влада проти


Як писала “Галка”, на позачерговій сьомій сесії Брошнів-Осадської селищної ради обговорили питання повернення автостанція Брошнів-Осада у власність громади.

Депутати Брошнів-Осадської ОТГ виявили намір створити «Комунальну автостанцію», де вся площа приміщення, яка становить 150 метрів квадратних, використовувалася б тільки за призначенням для забезпечення соціальних потреб населення.

Незважаючи на це, нові власники приміщення автостанції: Богданна Шикеринець, Ірина Мазурик та Христина Єгорова в терміновому порядку реєструють ТОВ «Брошнів-Автостанція», керівником якого став Шикеринець Іван, селищний голова попереднього скликання.

Характерним є те, що у новоствореному товаристві передбачені види діяльності, які не притаманні для автостанції, зокрема: обслуговування напоями, лісозаготівля, оптова торгівля деревиною, надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна та інше. Дані види діяльності не пов’язані із функціонуванням автобусної станції.

“Щоб заспокоїти схвильованих мешканців, вони включили вид діяльності – допоміжне обслуговування наземного транспорту. Ситуація, що склалась, ставить під великий сумнів існування в подальшому автобусної станції, як соціального об’єкту”, – йдеться в повідомленні прес-служби Брошнів-Осадської ОТГ.

Варто зазначити, що у разі переходу вказаного приміщення у комунальну власність Брошнів-Осадської ОТГ, змінити його цільове призначення чи продати без волі територіальної громади було б неможливо. Саме тому на позачерговій сесії депутати ОТГ прийняли рішення про намір створення саме «Комунальної автостанції».

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/na-kolishniy-avtostantsiyi-broshniv-osada-mozhut-stvoriti-lisozagotivlyu-mistseva-vlada-proti/”