На ЧС-2018 в РФ збираються їхати 5 тисяч українців


На Чемпіонат світу з футболу-2018 в Росію збираються їхати близько пяти тисяч українців. Сааме стільки квитків було придбано з території України, заявила віце-спікер і представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко на погоджувальній раді парламенту у понеділок, 4 червня.

"Я дуже прошу не забувати, що виклик України — це війна. Користуючись нагодою, дозвольте звернутись до тих п’яти тисяч українців, які начебто купили квитки на Чемпіонат світу з футболу. Шановні українці, десять разів подумайте над тим, чи варто їхати до країни-агресора, де вас можуть затримати. Потім українська влада буде безсила надіслати до вас консулів", – цитує Геращенко "Українська правда".

Вона зазначила, що не варто ані грошима, ані будь-якими іншими способами підтримувати заходи, які відбуваються в Росії.

Нагадаймо, що Чемпіонат світу з футболу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року. Матчі будуть приймати Москва, Санкт-Петербург, Калінінград, Волгоград, Казань, Нижній Новгород, Самара, Саранськ, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург і Сочі.

Міністерство закордонних справ України закликало громадян України утриматися від поїздок в Росію для відвідування матчів, оскільки вони можуть опинитися в небезпеці.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/na-chs-2018-v-rf-zbirayutsya-yihati-5-tisyach-ukrayinciv-279745_.html”

Похожие материалы (по тегу)