Комітет Верховної ради схвалив постанову про заборону трансляцій ЧС-2018


Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики підтримав проект про заборону телеканалам транслювати чемпіонат світу-2018, який пройде в Росії. Про це повідомила перший заступник голови комітету Ольга Червакова.

Проект постанови був зареєстрований ще в середині травня депутатами від Радикальної партії Олегом Ляшком, Ігорем Мосійчуком і Андрієм Лозовим, а також Олегом Березюком з "Самопомічі".

При цьому невідомо, чи буде законопроект внесений навіть на розгляд засідання Верховної Ради цього тижня. У депутатів залишається два дні на розгляд і голосування по ньому. На наступному тижні в розкладі парламенту передбачена робота в комітетах.

Транслятором ЧС-2018 в Україні став телеканал "Інтер". Чемпіонат світу з футболу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року. Матчі будуть приймати Москва, Санкт-Петербург, Калінінград, Волгоград, Казань, Нижній Новгород, Самара, Саранськ, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург і Сочі.

Раніше букмекери назвали головних фаворитів ЧС-2018 в Росії.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/komitet-verhovnoyi-radi-shvaliv-postanovu-pro-zaboronu-translyaciy-chs-2018-279955_.html”

Похожие материалы (по тегу)