Трамп подякуваd Кім Чен Ину за сміливість крокувати до майбутнього


Глава КНДР Кім Чен Ин має можливість запам’ятатися як лідер, який відкрив нову епоху безпеки та процвітання для своїх громадян, на своїй сторінці у Twitter після успішно саміту США-КНДР написав президент США Дональд Трамп.

"Кім має можливість запам’ятатися як лідер, який відкрив нову епоху безпеки та процвітання для своїх громадян!", – написав Трамп, зазначивши, що після відмови від ядерної зброї КНДР зможе вільно торгувати з іншими країнами.

There is no limit to what NoKo can achieve when it gives up its nuclear weapons and embraces commerce & engagement w/ the world. Chairman Kim has before him the opportunity to be remembered as the leader who ushered in a glorious new era of security & prosperity for his citizens! pic.twitter.com/Xbup4Zyz33

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 13 червня 2018 р.


Також американський лідер подякував Кім Чен Ину за "перший сміливий крок до світлого нового майбутнього для свого народу".

"Наша безпрецедентна зустріч — перша між американським президентом і лідером Північної Кореї — доводить, що реальні зміни можливі!", – підкреслив Трамп.

I want to thank Chairman Kim for taking the first bold step toward a bright new future for his people. Our unprecedented meeting – the first between an American President and a leader of North Korea – proves that real change is possible! pic.twitter.com/yF3iwD23YQ

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 13 червня 2018 р.


12 червня в Сінгапурі відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, за підсумками якої сторони підписали спільну декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризацію Корейського півострова. Крім того, США беруть на себе зобов’язання забезпечити безпеку КНДР. Тим не менш, санкції проти Кореї поки залишаються в силі.

Детальніше про саміт США і КНДР читайте в матеріалі: "Історичний саміт в Сінгапурі. Як пройшла зустріч Трампа і Кім Чен Ина і про що вони домовилися".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-podyakuvad-kim-chen-inu-za-smilivist-krokuvati-do-maybutnogo-280486_.html”

Похожие материалы (по тегу)