"Шахтар" увійшов до топ-10 найбільш стабільних клубів Європи


Швейцарський інститут спортивних досліджень (CIES) опублікував дослідження, присвячене темі стабільних і нестабільних клубів Європи. Український футбольний клуб "Шахтар" потрапив в топ-10 цього рейтингу.

Формула підрахунку стабільності клубу така: сумувався час, проведений в клубах усіма футболістами, які грали за свої команди в поточному сезоні, потім виводилася середня кількість років, протягом якого гравці перебували у складі нинішнього клубу.

Середнє значення "Шахтаря" склало 4,02 року, що є сьомим показником в Європі. Вище "гірників" тільки "Реал" (5,84), "Барселона" (5,36), "Баварія" (5,26), "Вікторія Пльзень" (4,28), "Селтік" (4,25) та "Атлетіко" (4,17).

У "Динамо" середнє значення 2,21 року. Зазначимо, що український ФК "Львів" посів друге місце в рейтингу найбільш нестабільних клубів Європи, його середнє значення – 0,23. Нижче тільки в "Істри" (0,15).

Нагадаймо, "Шахтар" є чинним чемпіоном і володарем кубка України, а в минулому сезоні "гірники" зуміли вийти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" втратив одну сходинку в рейтингу УЄФА.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/shahtar-uviyshov-do-top-10-naybilsh-stabilnih-klubiv-yevropi-290563_.html”

Похожие материалы (по тегу)