У Кельні оточили головний вокзал через повідомлення, що там захопили заручника


У німецькому місті Кельн поліція оточила головний вокзал міста і площу Бреслауер платц, на якій розташована будівля вокзалу. У Міністерстві внутрішніх справ вважають, що там, можливо, захопили заручника. За даними різних джерел, в заручники захопили жінку в аптеці на території вокзалу, передає "Інтерфакс".

"Ми виходимо з того, що там міг бути захоплений заручник. Точно ми поки нічого не знаємо, але за різними джерелами, там узяли в заручники жінку", — повідомила представниця МВС Німеччини.

Вона також зазначила, що інформація про НП надійшла в правоохоронні органи приблизно о 12:45. На даний момент на місці події знаходиться "дуже багато співробітників поліції".

Разом з тим різні місцеві ЗМІ передають, що імовірно в розташованій на вокзалі аптеці невідомий озброєний чоловік узяв у заручники жінку. Однак офіційно цю інформацію не підтвердили.

В ефірі каналу "Н-ТВ" представник поліції, який перебуває на місці події, заявив, що наразі правоохоронці ведуть переговори з загарбником.

Нагадаймо, в центрі Парижа невідомий, забарикадувався в офісному приміщенні, взяв у заручники трьох людей і, погрожуючи вбити їх, вимагав зустрічі з послом Ірану.

Злочинець стверджував, що у нього є пістолет і вибухівка, а приміщення він облив бензином зсередини. Щоб уникнути пожежі, поліція застосовувала при штурмі робота, який розпилив у приміщенні суміш, що нейтралізувала займисту рідину. Чоловіка затримали увечері, того ж дня.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-kelni-otochili-golovniy-vokzal-cherez-povidomlennya-scho-tam-zahopili-zaruchnika-291083_.html”

Похожие материалы (по тегу)